Pomagamy bezszelestnie

Wybierając partnera, zależy nam, by był profesjonalny, etyczny, niezawodny, otwarty na współpracę i skłonny podzielić się tym, co ma. W partnerstwie z organizacją charytatywną, jaką jesteśmy, dobra wola współpracy to połowa sukcesu.

My znamy się na pomaganiu – zenbox.pl na hostingu, dlatego zostali społecznym dostawcą serwera i usług hostingowych dla odnowionego Okruszka. Uważają, że na bardzo konkurencyjnym rynku można również wyróżnić się przez pomaganie. Swoje trzecie urodziny, obchodzone w ubiegłym roku, firma świętowała włączeniem się w akcję dla dzieciaków i przekazała fundusze na świąteczne prezenty dla dzieci z domów dziecka. Filozofię pomocy i maksymalnego wsparcia zarówno klientów, jak i potrzebujących, przyjęli, tworząc firmę w 2012 roku, bo nie znaleźli na rynku takiej, która spełniłaby… ich własne oczekiwania.

Prości w usłudze

Dlatego teraz spełniają oczekiwania klienta. Ich pomysł na usługę polega na tym, że razem z klientem dobierają rozwiązania najlepsze z możliwych, dopasowane do potrzeb prowadzonych serwisów i stron www. Gdy serwis rośnie, w każdej chwili, bezszelestnie, może nastąpić przejście na pakiet wyższy – to proste w obsłudze i zrozumiałe. Stosują innowacyjne moduły rozliczeniowe oparte na unikalnych użytkownikach w systemie miesięcznym, rozbudowane panele klienta, maksymalne bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych, bonusy, a także 24-godzinne wsparcie techniczne.

Untitled design (4)

Pomaganie w stylu zenbox

Z uwagą czytają każdą prośbę o wsparcie, zarówno tę dotyczącą działalności charytatywnej, jak i o wsparcie dobrze rokujących serwisów. Na przykład pomagają osobom, które zaczynają prowadzić bloga, a gdy zdarza się coś nieprzewidzianego, pomagają w przywróceniu serwisu do sprawności. Decyzje dotyczące bezpłatnych usług hostingowych lub bonifikat, podejmują szybko. Ich odpowiedzialny biznes obejmuje też dbałość o środowisko naturalne, więc współpracują z centrami danych biorącymi udział w programie Komisji Europejskiej , którego celem jest mniejsze zużycie prądu, np. European Code of Conduct for Energy Efficiency in Data Centre.

Tak realizują społeczną odpowiedzialność w biznesie. Zenbox.pl wie, że w prowadzeniu biznesu zarabianie jest ważne. Wiedzą też, że można i należy dawać też coś od siebie innym. Może nie bez znaczenia jest też fakt, że siedzibą firmy jest Częstochowa?

Cieszymy się więc, że Okruszek i Zenbox.pl są teraz razem. Bo razem jest łatwiej pomagać.

Autor:
Okruszek
Okruszek

Jesteśmy redakcją bloga ogólnopolskiej akcji charytatywnej i piszemy o tym jak skutecznie pomagać osobom potrzebującym. Codziennie klikamy i pomagamy na stronie okruszek.org.pl