Nowa formuła pomagania: 2+0+1+6 = Okruszek

Rok 2016 powoli dobiega do mety. Za chwilę usiądziemy do wigilijnej kolacji przepełnieni podniosłą atmosferą i miłością do najbliższych. Potem sylwestrowe zabawy i w naszych głowach pomaleńku rodzić się będą marzenia na rok przyszły. W okruszkowym sercu pod koniec tego mijającego roku jest tyle wdzięczności, że nie sposób się nią podzielić. To był WSPANIAŁY rok, żegnamy go z radością i z koszem dobrych życzeń dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby powstał nowy Okruszek.

Początkiem mijającego właśnie roku…

…dostaliśmy wiadomość, że jest szansa na wsparcie finansowe procesu modernizacji naszego portalu ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod domeną okruszek.org.pl. To było dla nas naprawdę ważne. Okruszek wymagał zmian, aby lepiej służyć tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Decyzja pozytywna zbiegła się z rozpoczęciem jubileuszu 35-lecia działalności Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, więc ostro zabraliśmy się do pracy! Zadanie wykonane! Dziękujemy gorąco marce Biedronka i Fundacji PGE. Bez waszego wsparcia Okruszek nie mógłby się zmienić i nie mógłby pomagać lepiej i więcej. Dziękujemy ekipom, które pracowały przy modernizacji portalu oraz firmie Zenbox.pl, która gości nas na swoim serwerze. Pierwsze pół roku minęło nam pod znakiem zmian. Dobrych zmian. Dziękujemy.

Pod koniec dnia premiery, nasz licznik pokazał nieco ponad 8.000 kliknięć. Dziś jest ich już prawie 10.000!

Kiedy sierpień słońcem ogrzewał,…

nas paliła ciekawość, czy nowy Okruszek Wam się spodoba. Nie mogliśmy się doczekać, aby Wam go pokazać, zacząć z Wami dialog, posłuchać Waszych opinii, uwag, komentarzy. Teraz, ze spokojem i niewyobrażalną radością, możemy podsumować. Od sierpnia odwiedzaliście naszą stronę w ilości ponad 140 tysięcy użytkowników. Spodobał się Wam nasz nowy layout i nowe okruszkowe logo. Polubiliście nasz „chlebek” do klikania – symbol pomagania. Byli tacy, którzy walczyli, by kliknąć jako pierwszy gość na stronie i byli tacy, którzy klikali jako dziesięciotysięczny gość danego dnia. Coraz więcej z Was czyta artykuły na naszym blogu. Było ich już 13 i wiemy, że ta liczba nie jest dla nas pechowa! Na facebookowym profilu zanotowaliśmy ponad 1000 nowych fanów! I wiecie co? Uwielbiamy, gdy udostępniacie nasze posty, lajkujecie je czy komentujecie. Zrobiliście to o ponad 1500% razy więcej niż w ubiegłym roku! Imponujące… Bardzo Wam dziękujemy. Ale to, co wypełnia nasze serca szczęściem bezwzględnym to Wasze donacje. Czy wiecie, że przekazywane przez Was kwoty wzrosły o 90%? Wasze pieniądze już trafiły do potrzebujących. Pisaliśmy o tym w naszym artykule. Dziękujemy!

info

Imponujące dane jakie Okruszek osiągnął dzięki Wam od swojej premiery 25 lipca!

Jesiennie zamarzyliśmy….

… o Pierwszym Ambasadorze Okruszka. 13 października 2016 roku we współpracy z BCC Loża Rzeszowska, w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, nadaliśmy nasz pierwszy tytuł pani Grażynie Torbickiej. To była naprawdę niezwykła uroczystość. Dziękujemy pani Grażynie i wszystkim, którzy z zaangażowaniem przygotowali tę uroczystość. Czas pomyśleć o kolejnych Ambasadach, które już za chwileczkę zaczną działać. Przecież tak pięknie zaprojektowana przez panią Martę Mizerę szarfa ambasadorska powinna znaleźć się w kolejnych rękach. Nominacje przyjął Zespół Szkół w Blichowie z panią Anną Peciakowską – nauczycielką. Działania związane z nadaniem tej Szkole tytułu Ambasadora rozpoczniemy po nowym roku. Dziękujemy za zgłoszenie. Specjalne podziękowania należą się też Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach za wsparcie naszej akcji. Może również zechcą objąć jakąś naszą okruszkową Ambasadę? Mamy też pierwszą okruszkową wolontariuszkę. Basia Walus z Bielska-Białej – jest naszym korektorem od poprawności językowej. Dziękujemy, Basiu za poprawki. Czujemy się z Tobą bezpieczniej. Jesienią również pojawił się nasz pierwszy sponsor klików – firma Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę i zaufanie. Zapraszamy gorąco kolejne firmy do współpracy, bo uwielbiamy dziękować i wiemy, że razem jest fajniej pomagać.

dekoruje-szarfa-prezes-fundacji

Wielki moment! Akt dekoracji szarfą i nominowania pani Grażyny Torbickiej na Pierwszego Ambasadora Okruszka.

Dziękujemy również wszystkim któzy wspieraja nas w Internecie udostępniając link do naszej strony. Za wsparcie szczególnie dziękujemy:

siepomaga.pl

 poomoc.pl

 pomagajonline.pl

humanitarni.pl

codzienniepomagam.pl

 dzispomagam.pl

pomagasz.com.pl

chcepomagac.org

Niech popłyną życzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i doskonałego nowego 2017 roku życzymy Wam wszystkim razem i każdemu z osobna. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Niech fortuna Wam sprzyja, a dobre uczynki wrócą do Was z podwójną siłą. Niech Wasze serca ogrzewają nasze pełne wdzięczności i ciepła myśli. W rodzinnym gronie niech upływa Wam wigilijny czas, a pod choinką niech się znajdą te wyśnione lub te sprawiające radość prezenty. W każdej chwili będziemy na Was czekać z bijącym sercem, aby podzielić się radością minionych dni i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Bez Was pomaganie nie byłoby takie samo. Do zobaczenia i raz jeszcze D Z I Ę K U J E M Y!

pomagamswiateczne

 

Autor:
Okruszek
Okruszek

Jesteśmy redakcją bloga ogólnopolskiej akcji charytatywnej i piszemy o tym jak skutecznie pomagać osobom potrzebującym. Codziennie klikamy i pomagamy na stronie okruszek.org.pl