BĄDŹ DOBRY

JAK CHLEB

„Głodnemu dać jeść, bezdomnemu miejsce, a nagiemu odzież.
Jak nie można dużo – to mało.”
św. Brat Albert

DZIĘKUJEMY!

Jesteś 1027 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.       

polub-okruszka

 

DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE DAROWIZNY!

Jednocześnie zachęcamy Cię do dalszych aktywności dla Okruszka.

ZOSTAŃ AMBASADOREM OKRUSZKA!

Czy wiesz, że Ambasador to osoba, która korzystając ze swojego autorytetu reprezentuje określoną inicjatywę? Łączą go z nią wspólne cele i wartości. Ambasador posiada umiejętność zjednywania i przekonywania do siebie ludzi, sygnuje to, co reprezentuje, przez co ma realny wpływ na wartość i działanie innych. Zapraszamy Cię, abyś został Ambasadorem Okruszka. Możesz wybrać swoją własną okruszkową Ambasadę. Dla chętnych nominacje na „Ambasadora ad personam” zapewnione.

AMBASADA PIENIĄDZA

Czy wiesz, że nawet jedna złotówka może pomóc? Myślisz pewnie, że to niemożliwe. A jednak! Złotówka, przekazywana regularnie przez 12 miesięcy daje już 12 złotych! A to już jest 6 bochenków chleba albo 36 bułek. Imponujące, prawda? Zostań Ambasadorem Okruszka i wpłacaj nawet małe kwoty. Przekonuj do tego innych i miej realny wpływ na pomaganie. Warto pomagać!

AMBASADA SOCIAL MEDIA

Czy wiesz, że kiedy czytasz ten komunikat setki tysięcy osób naciśnie ikonę „lubię to” na Facebooku, napisze swój komentarz na blogu, podzieli się swoimi radościami i problemami z internetową rodziną? I Ty należysz do tej społeczności. Zostań Ambasadorem Okruszka i udostępniaj nasz profil, komentuj nasze posty, dziel się z nami Twoimi pomysłami na pomaganie. Jeśli masz talent pisarski, zgłoś się do naszej redakcji i pisz na okruszkowym blogu. To też jest pomaganie. Warto pomagać!

AMBASADA AKTYWNOŚCI

Czy wiesz, co to jest proaktwność? Jeśli czujesz się odpowiedzialny za swoje wybory, jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów, niewyczerpaną energię i wolę czynienia dobra, jesteś idealnym kandydatem na Ambasadora Okruszka. Może zostaniesz liderem Wolontariuszy, a może zorganizujesz korepetycje z języka obcego dla naszych podopiecznych? Czekamy na Twoje pomysły. Czekamy na Ciebie, by razem z Tobą pomagać. Czekamy na Twoją inicjatywę, bo ilość i jakość pomagania ma znaczenie. Warto pomagać!

SKRZYNKA POMYSŁÓW
BIZNES DLA OKRUSZKA

Czujemy wsparcie biznesu. Od początku narodzin Okruszka mogliśmy zawsze liczyć na firmy gotowe nam pomagać, otwarte na bezinteresowną pomoc. Dziękujemy wszystkim z całego serca. Teraz mamy już miejsce na – widoczne również dla innych – nasze szczere „dziękuję”. Każdy prezentowany symbol firmowy to konkretna i wymierna pomoc. Zapraszamy również inne firmy otwarte na pomaganie i gotowe dzielić się tym, co mają z potrzebującymi.

STATYSTYKI

Są sytuacje, w których liczby mówią same za siebie. Obrazują potencjał, zaskakują wielkością, przekonują procentem. Dodatkowe słowa czy myśli są już niepotrzebne. W tym miejscu postanowiliśmy, że oddamy liczbom głos. Będziemy je często aktualizować, więc zaglądajcie do nich od czasu do czasu. Niech staną się najlepszymi rzecznikami Okruszka.

Kto tworzy społeczność Okruszka?

 

statystyki01b

statystyki02b